::Gizli Bahçem::
HASRET KOKULUM 600625
HASRET KOKULUM 600625
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HASRET KOKULUM Adsaze10AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HASRET KOKULUM

YazarMesaj
esmer
Aktif Üye
Aktif Üye
esmer

Teşekkür : 0

HASRET KOKULUM Empty
MesajKonu: HASRET KOKULUM   HASRET KOKULUM Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 11:30 am

HASRET KOKULUM 112px9_1257706108

Satırların arasında gizlenmiş neler var neler....

Ah bir anlatabilsem sana...Hasret kokulum, biliyorum inanmıyorsun bana, senin nazarında belki bir yalancıyım belki kendini düşlere fazlasıyla kaptırmış bir hayalperest...Beni hiç anlayamacaksın yada anladığında ben çoktan gitmiş olacağım...

Sana kendime dair birşeyler söylemeyeceğim artık şu sözlerimden sonra.sevdiğim Ben sensiz yaşayamam.... Ve gideceğim geri dönmemek üzere, sorma nereye gidiyorsun diye.Gidiyorum işte Hasret yürek yakanım....
Sana hiç yakın olamadım ve hiç dokunamadım ama hep sevdim seni yalanda görsen sevgimi.......
Hadi iyi bak kendine kaçtım ben içinde kabul görmediğim o yürekten.....
Bir daha sesimi duyamayacaksın ve bir kez daha sana söylemeyeceğim seni seviyorum diye...
Belki bir kış günü kartaneleri dökülürken gökyüzünden saçlarına düşeceğim tel...
Tellerine dokunma sakın bırak rüzgar savursun onları bırak, dokunma onlara bırak ki son kez hissedeyim seni...
Belki bir yazgünü güneş olacağım üzerine doğacağım,gölge arama sakın sadece kalbini ısıtacağım, Hani o hiç bana vermediğin kalbi....

Neyse sevdiğim bu satırları okurmusun bilmem, defterimin sayfaları sarardıkça bu ayrılığın öyküsü büyüyecek ve beni benden alıp götürecek...

Mutluluklar Hasret Kokulum...

HASRET KOKULUM
1 sayfadaki 1 sayfası